Produkti ar Personību!

AprocesAproces mūsdienās tiek izmantotas ļoti daudz nozarēs un to pielietojums atšķiras no aproču veida. Mūsu piedāvājuma klāstā ir kontroles aproces, kas pārsvarā tiek lietotas kā identifikācijas līdzeklis un ir piemērotas pasākumiem un festivāliem. Silikona aproces vairumā gadījumu tiek lietotas kā reklāmas un modes aksesuāri ar mērķi popularizēt kādu vēstījumu, projektu vai zīmolu. Visas aproces ir pieejamas ar apdruku vai arī bez tās. Atsevišķiem aproču veidiem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties jebkuru Pantone krāsu toni. No kontroles aprocēm mūsu piedāvājuma klāstā ir tyvek (papīra), vinila un auduma aproces, kā arī visa veida silikona vai gumijas aproces, kā tās arī tiek apzīmētas. Turpinājumā aicinām Jūs iepazīties ar visiem pieejamiem aproču veidiem un ja rodas kādi jautājumi, droši rakstiet mums uz norādītajiem kontaktiem.  


Kontroles aprocesaproces

Kontroles aproces vai pasākumu aproces ir ideāli piemērotas pasākumiem, festivāliem, bāriem un klubiem, bērnu laukumiem, viesnīcām vai hosteļiem un to pielietojums pārsvarā ir veikt cilvēku identifikāciju. Visas mūsu aproces ir pieejamas ar apdruku vai bez tās. Mūsu piedāvājuma klāstā ir pieejamas papīra aproces (tyvek aproces), plastikāta aproces, vinila aproces un auduma aproces. Atkarībā no izvēlētā aproču veida, to pielietojums var būt no vienas līdz pat septiņām un vairāk dienām.

Silikona aproces

Silikona aproces (arī gumijas aproces) mūsdienās kļuvis par ne tikai mārketinga atribūtu, bet arī stilīgu modes aksesuāru, atzinību ieguvis ne tikai jauniešu bet arī pieaugušo vidū. Mūsu piedāvājumā ir silikona aproces, kuras vari pilnībā personalizēt izvēloties no dažādiem apstrādes veidiem, ar apdruku vai bez tās. Mūsu silikona aproces ir iespējams izvēlēties no jebkuras pantone krāsas un mūsu komanda labprāt sniegs Jums bezmaksas konsultācijas dizaina sakarā.  


 
SIA "Promo Market"
Reģ. Nr. LV 42103087157
Graudu iela 44
Liepāja, Latvija
info@prowristbands.eu
+371 25603833