Produkti ar Personību!

Kontroles AprocesKontroles aproces tiek izmantotas visā pasaulē un ir droši apgalvot, ka tieši kontroles aproces ir pats polulārākais aksesuārs, kas tiek izmantots cilvēku identifikācijai dažādos publiskos vai privātos pasākumos. Mūsdienās ir pieejami ļoti daudzi un dažādi aproču veidi, kas piemēroti vienreizējai lietošanai pasākumos, kas ilgst vienu vai divas dienas, kā arī aproces, kas ir izturīgākas un piemērotas ilgstošai lietošanai līdz pat septiņām un vairāk dienām. Kontroles aproces tiek izmantotas publiskos masu pasākumos, koncertos un festivālos, privātos pasākumos, nakts klubos un bāros, korportatīvās sporta spēlēs komandu identifikācijai, bērnu laukumos un daudzos citos. Pārsvarā aproču galvenā funkcija ir identificēt vai cilvēks ir veicis apmaksu par konkrētu pakalpojumu kā arī identificēt piekļūšanu konkrētām telpām, kā piemēru var minēt VIP zonas un mākslinieku 'back stage' zonas koncertos un festivālos, kur tikai atsevišķām cilvēku grupām tiek nodrošināta pieeja.

PROWRISTBANDS piedāvā daudzus dažādus aproču veidus, sākot ar vienkāršākiem un lētākiem risinājumiem mazākos pasākumos un beidzot ar drošākiem un kvalitatīvākiem risinajumiem pasākumos, kas ilgst vairākas dienas. Dažādiem aproču veidiem piemīt dažādi drošības risinājumi, kas nodrošina, lai aproci nebūtu iespējams pārlikt no vienas rokas uz citu un tādā veidā pasākuma organizatoriem nerastos zaudējumi. Mūsu sortimentā ir pieejamas tyvek aproces, kuru materiāls atgāgina papīru, taču ir daudz izturīgāks un ir neplīstošs, plastikāta aproces, vinila aproces un auduma aproces. Katram no šiem aproču veidiem ir dažādi aizvēršanas risinājumi, ar kuriem varat vairāk iepazīties apmeklējot konkrētā produkta sadaļu.

Pēc pieredzes varam apgalvot, ka mūsdienās aproču izvēle vairs neaprobežojas tikai ar vienkrāsu aprocēm un arvien biežāk cilvēki izvēlas apdrukātus un personalizētus risinājumus. Katram aproču veidam mēs piedāvājam kvalitatīvu apdruku ar Jūsu izvēlētu tekstu vai logo un Jūsu izvēlētajā krāsā. Mūsu absolūtā priekšrocība ir tā, ka mēs sadarbojamies ar pasaulē vadošajām aproču ražotājiem, kas nozīmē, ka vairums aproču aprukai tiek izmantotas tikai sertificētas iekārtas, kas paredzētas tieši šim nolūkam. Jums vairs nav jāuztraucas par nekvalitatīvu apstrādi vai izplūdušu krāsu. Pasūti no mums bezmaksas paraugus un pārliecinies pats par augsto produktu kvalitāti. Tajā pat laikā vienkrāsainas aproces bez papildus drukas joprojām ieņem nozīmīgu lomu pasākumu tirgū un klientu izvēlē, tāpēc varam būtu gandarīti, ka spējam piedāvāt plašu izvēli ar košām krāsām visām gaumēm. Apmeklē konkrēta produktu sadaļu un aplūko visas mūsu piedāvātās krāsas!

Kā jau augstāk tika minēts, PROWRISTBANDS sadarbojas ar pasaulē vadošajiem aproču izgatavotājiem. Katrs no mūsu aproču veidiem tika rūpīgi izvērtēts un drukas, krāsas un materiāla kvalitāte tika salīdzināta ar citiem aproču ražotājiem, nodrošinot ka tikai pats kvalitatīvākais produkts nonāk mūsu sortimentā. Uz doto brīdi, lai nodrošinātu mūsu kontroles aproču sortimentu, mēs uz ekskluzivitātes principa sadarbojamies ar trīs dažādiem, pasaules mēroga aproču ražotājiem.

Atkarībā no izvēlētā produkta, apjoma un Jūsu dizaina sarežģītības pakāpes, mēs apņemamies piegādāt Jūsu pasūtījumu 1 - 4 nedēļu laikā. PROWRISTBANDS sadarbojas ar vadošajiem preču piegādātajiem Latvijā un ārvalstīs. No noteikta iegādes apjoma visi iekšzemes sūtījumi ir pilnīgi bezmaksas, Latvijas un Baltijas robežās . Apmeklē konkrētā produkta sadaļu, kur būs precīzāka informācija par izgatavošanas un tai skaitā piegādes temiņiem.


Tyvek - papīra aproces

Tyvek (papīra) aproces ir populārākais kontroles risinājums pasākumiem, kas ilgst vienu vai divas dienas. Šīs pasākumu aproces ir pieejamas 24 stundu laikā, ar apdruku vai bez.

Vinila aproces

Vinila aproces ir ražotas no ūdens noturīga vinila, kas ir ne tikai izturīgs, bet arī ļoti ērts un ideāli piemērots ilgstošai lietošanai. Šīs kontroles aproces ir pieejamas vairāk kā 30 košās krāsās ar apdruku vai bez. 

Auduma aproces

Auduma aproces ir vispopulārākā izvēle pasākumu un festivālu organizatoru starpā. Šo kontroles aproci iespējams apdrukāt vai izšūt ar Jūsu logo vai tekstu. Auduma aproces iespējams piegādāt 3 dienu laikā.  
SIA "Promo Market"
Reģ. Nr. LV 42103087157
Graudu iela 44
Liepāja, Latvija
info@prowristbands.eu
+371 25603833