Produkti ar Personību!

Silikona Aproces

Labākā cena Latvijā, Bezmaksas dizaina izstrāde 

Silikona aproces ir ļoti populārs un efektīvs mārketinga atribūts visā pasaulē ar kura palīdzību iespējams sasniegt cilvēku uzmanību interesantā un mūsdienīgā stilā. Mūsu silikona aproces tiek pārsvarā izmantotas, lai vairotu izpratni par dažādiem labdarības projektiem un organizācijām, kā arī kā reklāmas aksesuārs dažādiem projektiem, koncertiem un festivāliem vai piemiņai par kādu jau notikušu projektu vai pasākumu. Silikona aproces var kalpot arī kā apzīmejums, lai apliecinātu piederību dažādām organizācijām vai grupām kas apvieno līdzīgi domājošus. Kā piemēru var minēt skolas, universitātes, koledžas, sporta komandas vai domubiedru grupas. Mūsdienās silikona aproces ir kļuvušas par vairāk kā tikai reklāmas objektu un ar plašajām pielāgošanas iespējām ko piedāvājam, tās ir kļuvušas par stilīgu modes atribūtiku ne tikai starp jauniešiem bet arī pieaugušajiem tāpēc to arvien vairāk izmanto uzņēmumi visā pasaulē.

 

PROWRISTBANDS piedāvā daudzus dažādus silikona aproču veidus kas cits no cita atšķiras ar dažādām būtiskām niansēm. Mēs piedāvājam silikona aproces daudz un dažādos izmēros kas ir piemēroti visām vecuma grupām un gaumēm. Standarta aproces platums ir 12mm, tajā pat laikā, mēs piedāvājam arī īpaši pamanāmās platās aproces, kas ir 25mm platas. Katrs no šiem aproču veidiem ir pieejams trīs standarda izmēros - pieaugušo, jauniešu un bērnu. Mūsu sortimentā ir pieejamas arī luminiscējošās aproces, kas nodrošina redzamību arī diennakts tumšajās stundās un ir ideāli piemērotas koncertos, festivālos un naksklubos, segmentētās aproces, izmantojot vairākas krāsas vai sapludinātās aproces - tiem, kam patīk jaukt krāsas un panākt unikālu un krāsainu efektu. Visi šie silikona aproču veidi ir pieejami ar dažādiem dizaina izstrādes risinājumiem, lasi tālāk lai uzzinātu vairāk.

 

Viena no mūsu absolūtām priekšrocībām ir tas, ka mēs spējam piedāvāt ļoti kvalitatīvus dizaina izstrādes veidus, sākot ar daudzkrāsu apdruku un beidzot ar daudz paliekošākiem izstrādes veidiem tādiem kā - ar lāzeru tehniloģiju iegravētu dizainu aproces virsmā vai Jūsu dizains izcelts reljefa formā virs aproces virsmas. Kā papildus gravētām un reljefa aprocēm tiek piedāvāti papildus drukas risinājumi, nodrošinot ka Jūsu teksts vai logo tiek izcelts un ir viegli pamanāms apkārtējajiem. Visas mūsu aproces ir pieejamas jebkurā "PANTONE" krāsā, lūdzu apmeklējiet konkrētā produkta lapu, kur ir pieejama pilna krāsu izvēlne. Pirms ražošanas uzsākšanas mēs vienmēr saskaņosim ar Jums dizaina paraugus, lai pārliecinātos, ka esat apmierināts ar izvēlēto produktu - dizaina izstrādes pakalpojumu piedāvājam bez maksas.

 

Visas silikona aproces, kas pieejamas mūsu sortimentā ir veidotas no 100% anti alerģiska silikona materiāla nodrošinot tikai augstākās kvalitātes produktus mūsu klientiem. Aproces tiek ražotas sadarbībā ar vienu no vadošajiem silikona produktu ražotājiem pasaulē, tehnoloģija kas tiek izmantota ražošanas procesā ir sertificēta un paredzēta tieši šim nolūkam, nodrošinot tikai augstākās kvalitātes produktus par kuriem atzinību izteikuši vairums mūsu klientu.

 

Atkarībā no izvēlētā dizaina izstrādes veida, apjoma un Jūsu dizaina sarežģītības pakāpes, mēs apņemamies piegādāt Jūsu pasūtījumu 2 - 3 nedēļu laikā. Atkarībā no sezonas, atseviķos gadījumos varam nodrošināt piegādi 1 - 2 nedēļu laikā, bet lūdzams par visiem pasūtījumiem informēt laicīgi lai novērstu jebkāda veida kavēšanos. Apmeklē konkrētā produkta sadaļu, kur būs precīzāka informācija par izgatavošanas un tai skaitā piegādes temiņiem.


Gravētās silikona aproces

Gravētās silikona vai gumijas aproces ir vispieprasītākās aproces starp visām pārējām silikona aprocēm. Dizains tiek iegravēts aproces virsmā, nodrošinot paliekošu un neizdzēšamu efektu. Aproci varat izvēlēties jebkurā pantone krāsā.

Gravētās silikona aproces ar krāsas pildījumu

Gravētās silikona aproces ar krāsas pildījumu nozīmē to, ka vēlamais dizains tiks iegravēts aproces virsmā un piepildīts ar vienu vai vairākām krāsām, lai Jūsu zīmola vēstījums, teksts vai logo pēc iespējas uzskatāmāk tiek izcelts uz aproces virsmas.  

Reljefa silikona aproces

Reljefa silikona aproces noteikti ir viens no visiecienītākajiem silikona aproču veidiem, kur jūsu dizains tiek izcelts virs aproces virsmas reljefa veidā. Tiesa, lai būtu iespējams izmantot šo apstrādes metodi, dizainam ir jāatbilst noteiktiem kritērijiem.


Reljefa silikona aproces ar apdruku

Reljefa silikona aproces ar apdruku simbolizē gan kvalitāti gan precizitāti. Papildus reljefa dizainam, mēs, pielietojot sietspiedes drukas metodi, ļoti rūpīgi pārklājam Jūsu dizainu ar vienu vai vairākām krāsām, lai pēc iespējas labāk izceltu Jūsu tekstu vai logo. 

 

Drukātas silikona aproces

Drukāto silikona aproču apstrādē tiek pielietota kvalitatīvā sietspiedes drukas metode, kas sniedz salīdzinoši plašākas dizaina izvietojuma iespējas gravētām vai reljefa aprocēm. Mēs piedāvājam silikona aproces ar vienu un vairāku krāsu apdruku. 

Luminiscējošās silikona aproces

Luminiscējošās silikona aproces pamatīpašība ir tā, ka diennakts tumšajā laikā aproce iegūst zaļganīgu košu spīdumu. Luminiscējošās silikona aproces pieejamas dažādās krāsās, izmēros, ar apdruku, reljefa vai gravētu dizainu. 


Platās silikona aproces (25mm) 

Plato silikona aproču galvenā priekšrocība ir tā, ka tās platums un laukums dizaina izstrādei ir divas reizes lielāks nekā standarta izmēra aprocēm. Platās silikona aproces ir pieejamas ar apdruku, reljefa vai gravētu dizainu. 

Sapludinātās silikona aproces 

Sapludinātās silikona aproces dod iespēju izvēlēties un sapludināt divas vai vairāk krāsas un apvienot tās uz vienas aproces. Sapludinātās silikona aproces ir pieejamas ar apdruku, reljefa vai gravētu dizainu. 

Segmentētās silikona aproces

Segmentētās silikona aproces dod iespēju izvēlēties divas vai vairāk krāsas un izklāt tās atsevišķos segmentos vienu blakus otrai. Segmentētās silikona aproces ir pieejamas dažādos izmēros ar apdruku, reljefa vai gravētu dizainu. 
SIA "Promo Market"
Reģ. Nr. LV 42103087157
Graudu iela 44
Liepāja, Latvija
info@prowristbands.eu
+371 25603833