Produkti ar Personību!

Kakla LentasKakla Lentas ar Apdruku

 

Kakla lentas no PROWRISTBANDS tiek piedāvātas tikai augstākajā kvalitātē un dažādos izmēros, kas var pilnībā tikt pielāgotas Jūsu zīmola vajadzībām. Kakla lentas ir ļoti izplatīts un populārs produkts visā pasaulē, kas pārsvarā tiek izmantots gan kā identifikācijas līdzeklis gan kā reklāmas aksesuārs, kura viena no pamatfunkcijām ir akcentēt vai popularizēt Jūsu zīmolu, reklāmas akciju, pasākumu vai labdarības projektu. No praktiskā viedokļa, kakla lentas tiek izmantotas lai piestiprinātu dažādus objektus kā piemēram, atslēgas, identifikācijas kartes vai caurlaides. Kakla lentes pārsvarā tiek izmantotas viesnīcās, konferencēs, semināros, bankās, lidostās, koncertos un festivālos. Korporatīvie uzņēmumi izmanto kakla lentas arī kā aksesuāru, lai identificētu konkrētas personas piederību pašam uzņēmumam, kā arī piekļuvi konkrētām telpām, kā piemēram biroja ēkai.

 

Mūsu sortimentā ir pieejamas augstākās kvalitātes standarta poliestera kakla lentas, auklveida kakla lentas, sublimācijas kakla lentas un izšūtās kakla lentas. Visas kakla lentas ir pieejamas dažādos izmēros un ar dažādiem dizaina izstrādes veidiem, kas viens no otra atšķiras ar dažādām būtiskām niansēm. Atkarībā no Jūsu vajadzībām un zīmola specifikas, mūsu pieredzējusī komanda ne tikai piemeklēs Jums atbilstošāko apstrādes veidu, bet arī palīdzēs Jums izveidot profesionālu dizainu nodrošinot, ka visas produkta priekšrocības tiek pilnība izmantotas. Kā papildus Katru no kakla lenšu veidiem var savienot ar dažādiem aksesuāriem un klipšiem, kas piešķir produktam ne tikai pievilcīgāku un profesionālāku izskatu, bet arī papildus pielietojumu, nodrošinot ka ka produktu ir ērti lietot.

 

PROWRISTBANDS piedāvā trīs dažādus dizaina izstrādes veidus. Standarta poliestera kakla lentām un auklveida kakla lentām dizains tiek izstrādāts pielietojot kvalitatīvo sietspiedes drukas metodi, ar kuras palīdzību iespējams uzklāt no 1 līdz 3 individuālām krāsām. Ja nepieciešams izvietot dizainu kurš ir vairāk kā 3 krāsās, vai ja dizainā ir ēnas un dažādi krāsu toņi, tad tiek izmantota sublimācijas drukas metode, kas nodrošina ka Jūsu dizains tiks uzklāts pilnkrāsā. Ilglaicīgākam un noturīgākam efektam tiek piedāvāta metode, kur Jūsu dizains tiek izšūts un iestrādāts pašā kakla lentas materiālā. Šī apstrādes metode nodrošina ka Jūsu dizains nekad nenodils vai neizbalēs saulē. Visas mūsu kakla lentas ir pieejamas visās pantone krāsās.

 

Mūsu standarta izgatavošanas un piegādes termiņi ir 5 - 14 dienas no pasūtījuma izdarīšanas brīža, atkarībā no dizaina, apstrādes metodes un pasūtīto kakla lenšu daudzuma. Aicinām Jūs iepazīties ar visiem mūsu produktiem un ja rodas kādi jautājumi droši rakstiet un labprāt sniegsim Jums konsultāciju un palīdzēsim izvēlēties piemērotāko produktu.


Standarta poliestera kakla lentas

Standarta poliestera kakla lentas ir ideāli piemērotas tiem, kas meklē salīdzinoši vienkāršu un ekonomisku risinājumu. Šīs lentas ir pieejamas ar vienas līdz trīs krāsu apdruku, piecos dažādos izmēros jebkurā pantone krāsā. 

Auklveida kakla lentas

Auklveida kakla lentām galvenā atsķirība  ir tā, ka tās ir izšūtas no auklveida-šuvuma materiāla, kas ir ļoti līdzīgs kurpju auklai. Auklveida kakla lentas piedāvājam ar vienas līdz trīs krāsu sietspiedes apdruku piecos izmēros.

Sublimācijas kakla lentas

Sublimācijas kakla lentas galvenā priekšrocība ir tā, ka dizaina izstrāde tiek izmantota krāsu sublimācijas druka, kas nozīmē ka Jūsu dizains ar karstspiedes palīdzību var tikt izvietots pilnkrāsā ar vissīkākajām detaļām un ēnām. 


Izšūtās kakla lentas

Izšūto kakla lenšu specifika ir tā, ka vēlamais teksts vai logo tiek izšūts pašā lentas materiālā, nozīmējot, ka dizains nenotīrīsies, saulē neizbalēs vai nesaplaisās. Izšūtās kakla lentas ir ļoti izturīgas un piemērotas ilgstošai lietošanai. 

Aksesuāri

Visas kakla lentas iespējas papildināt ar dažādiem āķiem un klipšiem, kas piešķirs Jūsu  produktam individualitāti, profesionālāku izskatu un papildus funkcijas, kas padarīs produkta lietošanu ērtāku. 


 
SIA "Promo Market"
Reģ. Nr. LV 42103087157
Graudu iela 44
Liepāja, Latvija
info@prowristbands.eu
+371 25603833