Produkti ar Personību!

 

Par mums un mūsu PriekšrocībasKāpēc Izvēlēties mūs?

 

 

PROWRISTBANDS ir Latvijā dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar profesionālu mārketinga produktu tirdzniecību Baltijas valstīs un Skandināvijā. Mūsu mērķis ir nodrošināt uzņēmumus un privātpersonas ar augsta līmeņa klientu servisu, piedāvājot kvalitatīvus produktus par konkurētspējīgām cenām un izdevīgiem piegādes termiņiem.

Mūsu produktu piedāvājuma klāstā pieejami visi populārākie kontroles aproču veidi, ieskaitot papīra (tyvek), vinila, auduma un silikona aproces, kā arī kakla lentas, USB un citI reklāmas/mārketinga produktI. Visi produkti pieejami dažādos izmēros un krāsās, kā arī pēc izvēles, standarta vai apdrukāti ar Jūsu kompānijas saukli vai logo.

PROWRISTBANDS uzņēmumā darbojas industrijas profesionāļi, kuriem ir vairāk kā 5 gadu pieredze darbojoties starptautiskā mērogā. Visi mūsu produktu ir rūpīgi atlasīti, izvērtējot ražošanas standartus un materiāla kvalitāti, nodrošinot tikai augstākās kvalitātes risinājumus Jūsu vajadzībām.


Produkti ar personību

 

 

Mūsu darbības pamatā ir mērķis, kas kalpo par pamatnosacījumu un veido kultūru mūsu uzņēmumā. Mēs esam izvēlējušies ceļu, kur produktu izstrādei un individualitātei tiek veltīta īpaša uzmanība. Mūsu komandu veido kaismīgi klientu apkalpošanas speciālisti un talantīgi dizaineri, kas pilnībā pārzina katra produkta nianses, lai pēc iespējas efektīvāk spētu Jūs konsultēt un kopā ar Jums veidotu produktus, kuri veiksmīgi sasniegtu Jums iepriekš nospraustos mērķus.

Mēs vēlamies Jums palīdzēt sasniegt Jūsu mērķus, sniedzot Jums - produktus ar personību. 

Ar mums jau strādā


 
SIA "Promo Market"
Reģ. Nr. LV 42103087157
Graudu iela 44
Liepāja, Latvija
info@prowristbands.eu
+371 25603833