Produkti ar Personību!

USB ar apdrukuKakla Lentas ar Apdruku

 

USB atmiņas kartes ar apdruku ir viens no mūsdienās vispieprasītākajiem prezentreklāmas produktiem, pateicoties to plašajam pielietojumam mūsdienu tehnoloģiju laikmetā. Apdrukātas usb atmiņas kartes var tikt pielietotas gan kā korporatīvas biznesa dāvanas klientiem, gan kā ikdienā nepieciešamais datu nesējs uzņēmuma darbinieku vidū. Mēs piedāvājam tikai augstākās kvalitātes usb atmiņas karšu risinajumus, piedāvājot visiem usb produktiem 5 gadu garantiju. Visi mūsu piedāvātie usb datu nesēji var tik pilnībā personalizēti, piemeklējot tieši Jums atbilstošu krāsu un veicot produkta apdruku vai gravējumu. Papildus iespējami dažādi iesaiņojuma risinājumi, sākot ar vienkāršiem iepakojumiem bez apdrukas, beidzot ar pilnībā personalizētu iepakojumu, kas atstās vajadzīgo iespaidu gan uz Jūsu klientiem, gan darbiniekiem. 

 

PROWRISTBANDS sortimentā ir pieejamas dažāda veida usb atmiņas kartes, sākot ar mazākas kapacitātes kartēm un beidzot ar tādām, kas piemērotas profesionāļiem, kuriem ikdienā nepieciešams liels brīvas atmiņas apjoms. Visiem usb atmiņas karšu veidiem piedāvajam apdrukas vai gravējuma iespējas. Mūsu piedāvājumā var atrast gan tādus klasiskus usb modeļus kā "Rotējošais", "Kapsula", kā arī jaunākos usb modeļus kā "USB biznesa kartes", "USB aproces" vai "USB pildspalvas". Papildus varam piedāvāt unikāli izstrādātu USB, kuru iespējams veidot formā pēc Jūsu pieprasījuma. Sīkāku informāciju par iespējamajiem USB risinājumiem, lūdzu sazināties ar mums!

 

Kas attiecas uz usb atmiņas karšu drukāšanu, mēs piedāvājam dažādus apdrukas veidus: 1) Apdruka sietspiedē, kas paredzēta salīdzinoši vienkāršākiem dizainiem 2) Gravējumu uz metāla virsmas. Šis apdrukas veids nodrošinās to, ka Jūsu logo ne pie kādiem apstākļiem nenodzēsīsies 3) Sublimācijas drukas metode, nodrošinot pilnkrāsas apdruku. Šī drukas metode tiek pārsvarā pielietot USB biznesa karšu apdrukai. Katrs no piedāvātajiem apdrukas veidiem tiek izpildīts izmantojot atbilstošu drukas aprīkojumu, kas nodrošina ilgtspējīgu un kvalitatīvu risinājumu. Lai pārliecinātos par mūsu usb atmiņas karšu drukas kvalitāti, piedāvājam Jums pieprasīt bezmaksas paraugus. 

 

Mūsu standarta izgatavošanas un piegādes termiņi ir 2-3 nedēļas no pasūtījuma izdarīšanas brīža, atkarībā no dizaina, apstrādes metodes un pasūtīto usb atmiņas karšu daudzuma. Minimālais pasūtījuma apjoms ir 50 usb kartes, taču lai iegūtu labākas cenas priekšrocības, iesakām pasūtījumus, kas lielāki par 100-150 vienībām. Aicinām Jūs iepazīties ar visiem mūsu usb produktu veidiem un ja rodas kādi jautājumi, droši rakstiet, mēs labprāt sniegsim Jums konsultāciju un palīdzēsim izvēlēties piemērotāko produktu.


Rotējošais USB

Rotējošais USB ir viens no klasiskajiem usb modeļiem, kurš ieguvis savu popularitāti pateicoties tā konkurētspējīgajai cenai un lietišķajam izskatam. Rotējošā USB atmiņa pieejama ar 1-3 krāsu apdruku vai gravējumu. 

USB Biznesa Kartes 

USB biznesa kartes ir jauns un inovatīvs usb risinājums, kuru bieži izmanto kā alternatīvu klasiskajām uzņēmuma vizītkartēm. USB biznesa kartes pieejamas ar pilnkrāsas apdruku uz abām pusēm jebkurā pantone krāsā. 

USB Kapsula

USB Kapsula arī ir viens no klasiskajiem USB modeļiem, kurš noteikti ir manīts ne mazums reižu vadošajās finanšu iestādēs Latvijā. Šo USB modeli iesakām sietspiedes apdrukā ar 1-3 krāsas. Minimālais sūtījums tikai 50 vienības. 


USB Aproces

USB aproces ir jauns un inovatīvs USB produkts, kurš kļuvis ļoti pieprasīts jauniešu organizāciju un mācību iestāžu vidū. Datu nesēji atgādina stilīgu silikona aproci, taču apvieno arī datu nesēju, kurā iespējams uzglabāt datus.   

USB Pildspalvas

Mūsu sortimentā pieejamas dažādu dizainu USB Pildspalvas sākot no vienkāršiem un lētākiem modeļiem, un beidzot ar izsmalcinātākiem risinājumiem. Visas pildspalvas pieejamas ar apdruku vai gravējumu. 


 
SIA "Promo Market"
Reģ. Nr. LV 42103087157
Graudu iela 44
Liepāja, Latvija
info@prowristbands.eu
+371 25603833